Na turnaji nádejí budú Wild reprezentovať až traja Slováci

Tím Minnesota Wild zverejnil oficiálnu súpisku pre turnaj nádejí a figurujú v nej aj traja slovenskí útočníci.

prejsť na článok

Ako na nový rok, tak po celý rok

V úvodnom turnaji roka 2024 žali Piráti úspech. Na U16 Winter classic turnaji, ktorý sa konal začiatkom januára 2024 v žilinskej korytnačke dokázali naši hráči po výborných výkonoch získať bronzové medaily. V zápase o tretie miesto zdolali ŠK 98 Prusk

Nákup biku / e-biku na firmu? Prečo nie.

Auto nie je jediný dopravný prostriedok. Hľadáš flexibilnejšiu alternatívu k firemnému autu, uvažuješ, ako ušetriť na pohonných hmotách, chceš reprezentovať Source

SPORTYS Bm liga so Žolíkom

Dovoľte nám pozvať vás na prvé tohtoročné kolo SPORTYS ligy. Na finálovom kole, bude jedna výrazná zmena čo sa týka pravidiel. Počas turnaja bude môcť každá dvojica jeden krát využiť Žolíka. Pri využití žolíka, sa vám body získané v ten deň na turnaji zdv

Konkurencia pre superlacný Action a Pepco, ale aj známy poľský predajca oblečenia. Na Slovensko mieria ďalšie nové obchody

Slováci už čoskoro budú môcť nakupovať v nových obchodoch, mieria k nám totiž ďalší predajcovia známi z Nemecka či Poľska. Príspevok Konkurencia pre superlacný Action a Pepco, ale aj známy poľský predajca oblečenia. Na Slovensko mieria ďalšie nové obchody

Guľovačka pred halou

Dňa 23.12 sa dohodla skupinka kamarátov ,,z čias ich tenisovej kariéry” na priateľskom tenisovom turnaji. Menovite Šimon-organizátor, Bruno, Filip, Adam, Martin. Ceny boli zaujímavé…. ten kto prehral bol zguľovaný pred halou. Auuu,au,au. Takže nič! Ale bo