Prehral ho v kartách

Stály zákazník dával v reštaurácii veľké prepitné. Raz prišiel na obed a obsluhoval ho iný čašník. - Prosím vás, kde je váš kolega? - On vás včera prehral v kartách.

prejsť na článok

Andrei Arlovski

Andrei Arlovski patrí medzi legendy ťažkej váhy. Počas pre mňa zlatej éry ťažkej váhy MMA sa The Pitbull stretol takmer s každým z vtedajšej elity. Arlovski sa narodil v Bielorusku a jeho zápasnícky background je v Ruskom bojovom umení Sambo. Andrei A

Hranie šachu

Turista prechádza dedinou a vidí ako na terase pred domom hrá dedinčan šachy so svojim psom. - No toto, snáď mi nechcete povedať, že váš pes vie hrať šach! - Čerta starého vie, dnes už prehral štvrtú partiu.

WORLD COMBAT GAMES Saudská Arábia

WORLD COMBAT GAMES Saudská Arábia MAROŠ JANOVČÍK si na WORLD COMBAT GAMES vybojoval BRONZ O historický zápis do kroniky medailí sa v Saudskej Arábii postaral Maroš Janovčík v kategórii kumite muži do 75 kg. Ako líder skupiny v kvalifikácii prehral v sem

KARATE1 SERIES A LARNACA

KARATE1 SERIES A LARNACA V dňoch  29.9. 1. 10. sa v meste Larnaka na Cypre uskutočnil Svetový pohár  Series A. Tohto turnaja sa zúčastnili aj naši odchovanci  Dominik Imrich a Sára Krivdová : Dominik Imrich: Kumite Muži -60kg zápas vyhral proti Bosni

Majstrovstvá Sveta seniorov

Majstrovstvá Sveta seniorov 23.-29.10.  Budapešť Majstrovstiev sa zúčastnili aj 3 odchovanci nášho klubu Dominik Imrich  60kg 1. kolo- 9:6 PORtugalsko 2.kolo-  8:1 VENezuela 3.kolo 2:0 ISRael 4.kolo 6:1 NEDerland 5.kolo 4:5 KAZachstan V repasáži: 1.kolo