Sofia Hladoníková Majsterka SR vo štvorhre a vicemajsterka v dvojhre a v mixe v kategórii najmladších žiakov

Na začiatku Majstrovstiev SR si prevzala pohár aj za celkové víťazstvo v Slovenskom pohári mládeže v kategórii najmladších žiakov. Takto to vyzeralo na Majstrovstvách Slovenska jednotlivcov najmladšie žiactvo, STO Valaliky, 18.-19.5.2024

prejsť na článok

Zlatý hetrik našich na MS Eva Jurková, Thomas Keinath, Marek Tutura.

Slovenskí stolní tenisti ovládli 4. majstrovstvá sveta sluchovo znevýhodnených športovcov v taiwanskom Tchaj-pej, na ktorých si vybojovali štyri cenné kovy, pričom až v troch prípadoch to boli medaily najcennejšieho lesku. O zlaté úspechy sa postarali

Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise mladší žiaci Bianka Bacsová, Jakub Petráš, Alex Hladoník s medailami

Bianka Bacsová zbierala medaily 2. miesto v jednotlivcoch, 1. miesto štvorhra dievčatá a 1. miesto štvorhra mix. Jakub Petráš 2. miesto štvorhra chlapci, Alex Hladoník 3. miesto mix a 3.miesto štvorhra chlapci. Pekne zahrala aj Sofia Hladoníková. Výsled

S tenisom k športovému štipendiu

Ingrid Vojčináková odchovankyňa Tenisového klubu Žilina sa vďaka tenisu dostala do USA na plné tenisové štipendium na bakalárske štúdium. Neskôr získala tenisové štipendium na univerzite v Škótsku na magisterské štúdium. Ingrid stále hrá tenis závodne, už

Vének 12.-13.10.2019

Sezónu 2019/20 sme začali tradične na pretekoch v maďarskom Véneku. Lenka s Hookym odštartovala podobne ako po minulé roky v kategórii Bikejoring FCI Woman, Patrik opäť po roku štartoval v kategórii Scooter 1 dog FCI Man. V celkovom poradí po dvoch dňoch

MSR Mošovce 19.-20.10.2019

Domáce MSR v Mošovciach sme obaja tradične absolvovali v kategórii Bikejoringu FCI. Pozitívne naladený z predchádzajúceho úspešného víkendu vo Véneku sme dúfali v dobrý výsledok. V súčte oboch dní obsadila Lenka s Hookym v kategórii Bikejoring FCI Woman