ŠPORT HROU je občianske združenie založené na účely rozvíjania masovej telesnej výchovy, športu detí a mládeže a atletiky.

MSR v behu na 10km na ovále

/*! elementor - v3.21.0 - 26-05-2024 */ .elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;bo

prejsť na článok

ČSOB Maratón Bratislava 2024 pre deti

Naša atlétka Simonka sa v sobotu 6.4.2024 zúčastnila ČSOB maratónu v detskom behu na 600m, kde vo svojej kategórii obsadila krásne 2.miesto. Srdečne gratulujeme!

Halové majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

V nedeľu 25. februára sa v Hale Elán konali MSR dorastencov a dorasteniek. Náš klub mal početné zastúpenie. Blahoželáme všetkým ku krásnym výkonom. Kompletné výsledky z majstrovstiev sú k nahliadnutiu PRIAMO TU.

Tréningové informácie

Milí naši športovci, tréningy detskej atletiky, všeobecnej pohybovej prípravy a tréningy pre rodičov prebiehajú v športovej hale na Junáckej 8 podľa nasledujúceho rozvrhu až do konca júna. Každý utorok: 1. skupiny 18.00hod -19.00hod. 2. skupi

2. kolo MAZB družstiev najml. a ml. žiactva + prípravka a miniprípravka

Naši malí športovci sa zúčastnili 27.4. na 2. kole Majstrovstiev AZB v Bratislave na súťaži mladšieho a najmladšieho žiactva, prípravka a miniprípravka. Kompletné výsledky sú k nahliadnutiu PRIAMO TU. The post 2. kolo MAZB družstiev najml. a ml. žiact

One Team Runners jarné tréningy

Náš nový bežecký tím v Bratislave, ktorý po úvodnej zimnej halovej sezóne pokračuje s bežeckými tréningami na atletickom štadióne FTVŠ UK. Náš tím je pre všetkých bežcov, ktorí sa chcú zlepšovať v tom čo ich baví alebo sa naučiť trénovať tak, aby ich to b

Rozpohybujte svoje telo!

Bratislavské mestské dni tu boli opäť tretí aprílový víkend 20. – 21. 4. a my sme boli pri tom v Sade Janka Kráľa, kde sme sa zapojili k obľúbenému festivalu Rozpohybujte svoje telo! Náš športový klub priblížil ďeťom kráľovnú športu „atletiku“ formou st

Halové majstrovstvá SR mužov a žien 2024

Na halových MSR mužov a žien reprezentovali náš klub Rebeka Žibritová (60m), David Labo (60m) a Radovan Tomeček (3000m). Radko Tomeček v behu na 3000 m získal striebornú medailu. Kompletné výsledky z majstrovstiev k nahliadnutiu PRIAMO TU. Srdečn

Tradiční Valašská laťka 2024

V sobotu 9. marca sa naša atlétka Stellka zúčastnila na pretekoch v skoku do výšky vo Valašskom Meziříčí. Vo svojej kategórii sa umiestnila na 3. mieste s výkonom 155cm. Srdečne gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov v tejto disciplíne.