2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

V utorok 21. 11. 2023 sa odohral posledný hrací deň druhej ligy ABL v Žiline. Bodové rozdiely boli naozaj tesné a do poslednej chvíle nebolo jasné, ktorý tím sa presadí. Do Posledného hd. išlo prvých päť tímov s minimálnymi bodovými rozdielmi a doslova sa rozhodovalo, kto vyhrá, ostane v lige a vypadne až v poslednom frame 5. hry. Jesennú časť nakoniec vyhral Elf Team so 77,5 bodmi. Im patrí veľká gratulácia. Na druhom a zároveň poslednom postupovom mieste sa umiestnil Tenpinator so 70 bodmi. Tretí skončil tím JBMNT s počtom bodov 62,5 a hneď za nimi KR Technic Bowling team, ktorému sa podarilo nahrať 62 bodov. Na piatom a šiestom mieste skončili tímy Macanga strikers a Žilina strikers. Najlepší priemer mal tím Tenpinator 503,6. Najvyšší náhod tímu mal Tenpinator a to 619. Z jednotlivcov bol najlepší Josef Macháček s priemerom 190,08 tímu Tenpinator a Romana Repkovská tímu Elf Team s priemerom 150,3. Najužitočnejším hráčom skupiny sa stal Karol Gašparík tímu JBMNT s počtom bodov 20 z jeho 25 odohraných zápasov. Všetkým zúčastneným hráčom ďakujeme a tešíme sa na ďalšie podujatia ABL. Nech to padá! Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz Výsledky tohto kola nájdete tu. Josef Macháček a Romana Repkovská Tenpinator, ELF Team a JBMNT 1. miesto ELF Team 2. miesto Tenpinator 3. miesto JBMNT Všetci zúčastneníThe post 2. Ligu v Žiline vyhral ELF team first appeared on Bowling Academy.

prejsť na článok

3. ligu ABL v Žiline vyhral tím Reštauračné typy

V Stredu 29.11. sa v Bowling Academy odohral posledný hrací deň 3. ABL ligy v Žiline, ktorý bol napínavý až dokonca. Víťazom tejto ligy sa stal tím Reštauračné typy s celkový, počtom bodov 87, na druhom mieste je tím Lasard, ktorému sa v poslednom kole ne

3. liga ABL v Žiline skončila zaujímavým finále.

V stredu 24. 04. 2024 sa v Žiline skončila 3. liga ABL, veľkým finále, ktoré nám prezdradilo dve postupujúce družstvá a víťaza tejto ligy, ktorý do posledného kola nebol jasný. 3. liga ABL v Žiline nám úkazala po polročnom boji, kto si zaslúži a bude hrať

Vzrušujúce finále 1. Ligy ABL v Žiline: BA 8 baggers triumfujú nad súpermi

V utorok 24.4. sa v Bowling Academy uskutočnil 6. hrací deň, ktorý značil finále 1. Ligy ABL v Žiline na sezónu jar 2024. Tímy sa predviedli v skvelej forme a neúnavne bojovali o každý bod až do poslednej hry, čo si nepochybne zaslúži veľký obdiv. Po šesť

Boj o prvenstvo: BA 8 baggers nenechávajú v 1. ABL lige v Žiline nič na náhode

V utorok 11.4. sa konalo piate, predposledné kolo 1. ABL ligy v Bowling Academy v Žiline. Súťažné tímy stále súperia o vedúce pozície v celkovej tabuľke, a to je viditeľné aj z výsledkov dnešného kola. BA 8 baggers si po predošlom kole obnovili pozíciu ví

Predaj strešných nosičov a boxov v Žiline - predajne Žilina

Predaj strešných nosičov Whispbar a boxov v predajni v Žiline. Zoznam predajcov a predajní, kde Vám poradia vybrať strešný nosič a box pre Vaše auto. Žilina, kde predávame strešné nosiče a strešné boxy cez náš veľkoobchod a internetový obchod a e shop.