3. ligu ABL v Žiline vyhral tím Reštauračné typy

V Stredu 29.11. sa v Bowling Academy odohral posledný hrací deň 3. ABL ligy v Žiline, ktorý bol napínavý až dokonca. Víťazom tejto ligy sa stal tím Reštauračné typy s celkový, počtom bodov 87, na druhom mieste je tím Lasard, ktorému sa v poslednom kole nepodarilo dostať na prvé miesto, a tak si s 83 bodmi vybojovali druhé miesto, na treťom mieste je Hoblik Team s počtom 66,5 bodov, na štvrtom mieste tím Revit s 49,5 bodov, potom na piatom mieste len pol boda za tímom Revit sa umiestil tím APVV a na poslednom mieste sa umiestil tím VKV50, ktorý získal 40 bodov. Najvyšší náhod tímu dal tím Lasard a to 600 bodov v 3. hracom dni. Najlepším celkovým hráčom sa stal Tomáš Hronský s priemerom 182,48 a s najvyšším náhodom 255 bodov, najlepšou hráčkou sa stála Mirka Chovanculiaková s priemerom 148,12 a s najvyšším náhodom 218 bodov, obaja hráči sú z tímu Lasard. Hráč, ktorý získal najviac bodov pre svoj tím sa stal Tomáš Hronský, ktorý z 25 hier vyhral 21 bodov pre svoj tím. Všetkým zúčastneným hráčom ďakujem za skvelý zážitok počas odohraných hracích dní a všetkým gratulujem k dosiahnutým výsledkom. Nech to padá! Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz Výsledky tohto kola nájdete tu. Najlepší hráči Mirka Chovanculiaková a Tomáš Hronský Najlepší tím celkovo Reštauračné typy Najlepší tím 5. hracieho dňa Lasard TOP 3 tímy (z ľava do prava) Hoblik TEAM, Reštauračné typy, Lasard The post 3. ligu ABL v Žiline vyhral tím Reštauračné typy first appeared on Bowling Academy.

prejsť na článok

2. Ligu v Žiline vyhral ELF team

V utorok 21. 11. 2023 sa odohral posledný hrací deň druhej ligy ABL v Žiline. Bodové rozdiely boli naozaj tesné a do poslednej chvíle nebolo jasné, ktorý tím sa presadí. Do Posledného hd. išlo prvých päť tímov s minimálnymi bodovými rozdielmi a doslova sa

Finálové súboje v 2. lige ABL v Žiline

Minulú stredu sa v Žiline uzavrela sezóna 2. ligy ABL. Veľké finále prinieslo napätie a neistotu ohľadom celkového víťaza, čo bolo až do posledného kola nejasné. Po polročnom boji sa v 2. lige ABL v Žiline ukázalo, kto si zaslúži postúpiť a hrať v 1. lige

3. liga ABL v Žiline skončila zaujímavým finále.

V stredu 24. 04. 2024 sa v Žiline skončila 3. liga ABL, veľkým finále, ktoré nám prezdradilo dve postupujúce družstvá a víťaza tejto ligy, ktorý do posledného kola nebol jasný. 3. liga ABL v Žiline nám úkazala po polročnom boji, kto si zaslúži a bude hrať

Predaj strešných nosičov a boxov v Žiline - predajne Žilina

Predaj strešných nosičov Whispbar a boxov v predajni v Žiline. Zoznam predajcov a predajní, kde Vám poradia vybrať strešný nosič a box pre Vaše auto. Žilina, kde predávame strešné nosiče a strešné boxy cez náš veľkoobchod a internetový obchod a e shop.

Bowling academy 8 baggers patrí víťazstvo v 1. lige ABL v Žiline

V utorok 28.11 sa v Bowling Academy uskutočnilo piate, finálové kolo 1. ABL ligy v Žiline. Tímy sa nevzdávali a tvrdo bojovali až do konca, za čo im patrí veľký obdiv a vďaka. Bowling Academy 8 baggers sa stali víťazmi s 95 bodmi, ktoré si vybojovali poča