Finálové súboje v 2. lige ABL v Žiline

Minulú stredu sa v Žiline uzavrela sezóna 2. ligy ABL. Veľké finále prinieslo napätie a neistotu ohľadom celkového víťaza, čo bolo až do posledného kola nejasné. Po polročnom boji sa v 2. lige ABL v Žiline ukázalo, kto si zaslúži postúpiť a hrať v 1. lige. Tím Veliš získal 106,5 bodov a svoj triumf si vybojoval až v poslednej hre posledného kola. Na druhom mieste sa umiestnil tím Reštauračné Typy, so 106 bodmi. Koľko Kolkov skončil tretí s 99 bodmi, zatiaľ čo štvrtý bol tím Lasard s 88 bodmi. Tibor Slavkovský bol najlepším hráčom ligy s priemerným skóre 185,2 bodov. Najužitočejším hráčom s 22 bodmi získanými bodmi bol Tomáš Hronský. Lenka Slotová excelovala ako najlepšia hráčka s priemerom 159,35. Ďakujeme všetkým účastníkom za príjemnú atmosféru a trpezlivosť. Všetkým tímom prajeme veľa šťastia v nasledujúcich sezónach a tešíme sa na ďalšie stretnutia! Špeciálne poďakovanie patrí Bowling Academy za hosťovanie ligy a taktiež sponzorom Amatérskej Bowlingovej Ligy: QubicaAMF, X-SHOP, SABE a Xbowling. Športu Zdar! Bližšie informácie o ABL a výsledky zo všetkých líg nájdete na stránke www.ablweb.cz Výsledky tohto kola nájdete tu. Tešíme sa na ďalšie predstavenia hráčov a na stretnutia v nadchádzajúcich podujatiach. Informácie o podujatiach ABL, ktoré sa budú konať v rámci jari 2024 nájdete tu. Nech to padá! Lenka Slotová a Tibor Slavkovský Tím Veliš Reštauračné Typy, Veliš a Koľko kolkovThe post Finálové súboje v 2. lige ABL v Žiline first appeared on Bowling Academy.

prejsť na článok

Bowling academy 8 baggers patrí víťazstvo v 1. lige ABL v Žiline

V utorok 28.11 sa v Bowling Academy uskutočnilo piate, finálové kolo 1. ABL ligy v Žiline. Tímy sa nevzdávali a tvrdo bojovali až do konca, za čo im patrí veľký obdiv a vďaka. Bowling Academy 8 baggers sa stali víťazmi s 95 bodmi, ktoré si vybojovali poča

3. liga ABL v Žiline skončila zaujímavým finále.

V stredu 24. 04. 2024 sa v Žiline skončila 3. liga ABL, veľkým finále, ktoré nám prezdradilo dve postupujúce družstvá a víťaza tejto ligy, ktorý do posledného kola nebol jasný. 3. liga ABL v Žiline nám úkazala po polročnom boji, kto si zaslúži a bude hrať

Boj o prvenstvo: BA 8 baggers nenechávajú v 1. ABL lige v Žiline nič na náhode

V utorok 11.4. sa konalo piate, predposledné kolo 1. ABL ligy v Bowling Academy v Žiline. Súťažné tímy stále súperia o vedúce pozície v celkovej tabuľke, a to je viditeľné aj z výsledkov dnešného kola. BA 8 baggers si po predošlom kole obnovili pozíciu ví

Vzrušujúce finále 1. Ligy ABL v Žiline: BA 8 baggers triumfujú nad súpermi

V utorok 24.4. sa v Bowling Academy uskutočnil 6. hrací deň, ktorý značil finále 1. Ligy ABL v Žiline na sezónu jar 2024. Tímy sa predviedli v skvelej forme a neúnavne bojovali o každý bod až do poslednej hry, čo si nepochybne zaslúži veľký obdiv. Po šesť