Poznáme víťazov súťaže Matematický klokan 2024

Poznáme víťazov súťaže Matematický klokan 2024 Naša škola sa každoročne zapája do najväčšej medzinárodnej súťaže Matematický klokan. Aj tento rok si v nej zmeralo silu svojej logiky 25 našich žiakov so zvyškom Slovenska. Súťažilo sa v dvoch kategóriách. Pätnásti žiaci 1. a 2. ročníka v kategórii Kadet a desiati žiaci 3. a 4. ročníka v kategórii Junior. A výsledok najmä jedného žiaka nás veľmi milo prekvapil. Víťazom kategórie Kadet sa na našej škole stal Timotej Vondrák z I.A, ktorý bol lepší ako 98% žiakov zapojených do tejto kategórie medzi SOŠ na Slovensku. S vynikajúcimi výsledkom sa na 2. mieste umiestnil Daniel Škamla z II.A, tretie miesto spoločne obsadili Ján Barbuš z I.A a Erika Pavlechová z I.H. V kategórii Junior získal prvenstvo Roman Šuchma zo IV.H, za ním nasledovali na 2. mieste Sofiia Riabtseva z III.A a Iveta Chovancová z IV.Z na 3. mieste. Naším úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme a veríme, že o rok budú mať opäť chuť súťažiť. Ich snahu ocenila aj pani zástupkyňa Alena Murínová a koordinátorka súťaže pani učiteľka Popiková. {gallery}2024kengura{/gallery}

prejsť na článok

ČSOB Maratón Bratislava 2024 pre deti

Naša atlétka Simonka sa v sobotu 6.4.2024 zúčastnila ČSOB maratónu v detskom behu na 600m, kde vo svojej kategórii obsadila krásne 2.miesto. Srdečne gratulujeme!

Kvíz víťazov kvízov

Kvíz Víťazov Kvízov /všeobecných/ sa u nás uskutoční 30. januára /utorok/ v klasickom čase od 18:45. Pri názve tohto kvízu nás inšpirovala už neexistujúca futbalová pohárová súťaž Pohár Víťazov Pohárov /ktorú btw ŠK Slovan Bratislava v roku 1969 vyhral, k

Súťaže

Momentálne neprebiehajú žiadne súťaže. Aby ti žiadna z nových súťaží neunikla, sleduj náš Instagram alebo Facebook. The post Súťaže appeared first on Študuj na Katedre energetickej techniky.

Poznáme mená najlepších na poli transferu technológií za rok 2022

Inovátorov, inovácie aj počiny v oblasti ochrany duševného vlastníctva a jeho prenosu do praxe ocenila prestížna súťaž už jubilejný desiatykrát. Víťazom patril slávnostný večer, ktorý bol súčasťou najväčšej slovenskej odbornej konferencie k téme transferu

Súťaž Výtvarné spektrum 2024

@media only screen and (min-width: 1000px) and (max-width: 5000px){body.kc-css-system .kc-css-1294193{width: 50%;}body.kc-css-system .kc-css-2309886{width: 100%;}body.kc-css-system .kc-css-4121166{width: 50%;}}body.kc-css-system .kc-css-3557762{padding-ri