Senzácia ako hrom: Rozdiel 4 líg nebol vidieť, outsider postúpil!

Šokujúca výhra totálneho outsidera, ale aj o tom sú zápasy Slovnaft cupu či iných pohárových súťaží. Avšak rozdiel štyroch ligových levelov je skutočne markantný, no i tak nebol v tomto prípade rozhodujúci. Futbalisti dedinky Ľubeľa z okresu Liptovský Mikuláš dokázali vyhrať 1:0 nad nováčikov druhej ligy zo Zvolena. Jediný gól zápasu padol v 33. minúte, pred 400 divákmi ho strelil Michal Dunaj. Naopak, žiadne prekvapenia ani náhodou nedovolili iní favoriti, trebárs Trenčín vyhral v Košeci 0:9, Žilina 0:7 v Hornom Hričove, Banská Bystrica 0:7 v Sásovej či trebárs Podbrezová v Chleboviciach 0:7. Foto: FB/Ľubeľa

prejsť na článok

Čo vidieť v Piešťanoch a v okolí mojimi očami

Milí cestovatelia volám sa Jarka, som zakladateľka dovolenkujlacno.sk a prinášam vám tipy čo vidieť v Piešťanoch a v okolí. Najznámejšie kúpeľné mesto Piešťany na Slovensku okrem liečenia reumatických chorôb ponúka spolu s okolím veľa možnosti pre tráveni

CBD vs CBG: Aký je rozdiel?

Kanabidiol je slovíčko, ktoré sa v dnešnej dobe na Slovensku skloňuje častejšie ako kedykoľvek predtým. Boom CBD produktov spôsobený zmenou legislatívy upriamil pozornosť na konopu a jej priaznivé účinky na ľudské telo. Avšak, nie je všetko len o CBD. Kon

Aston Villa zdolala Trnavu 3:0, na tribúny pritiahla vyše 16-tisíc divákov

Futbalisti Spartaka Trnava prehrali v sobotňajšom prípravnom zápase s Aston Villou 0:3. O góly účastníka Premier League sa na Štadióne Antona Malatinského postarali v prvom polčase Leon Bailey a v druhom Morgan Rogers a Charlie Archer. Na štvrtý tím uply